Хокей: Україна обіграла Італію на домашньому чемпіонаті світу U-18

iSport.ua,  18 квітня 2018, 22:30
0
708
Україна обіграла Італію

Юніорська збірна України з хокею не без проблем здобула важливу перемогу, зумівши переграти Італію в непростому матчі на домашньому чемпіонаті світу в дивізіоні IB.

Мабуть, хвилювання позначилося на українських хокеїстах, і в першому періоді Італія більше володіла шайбою і більше атакувала. На щастя, ворота господарів залишилися недоторканними.

Втім, Італія забила у другому періоді. Українці помилилися в атаці, а Італія миттєво реалізувала контратаку. Щоправда, потім Україна отримала чисельну перевагу - італієць за грубий фол отримав 5 + 20 хвилин штрафу, і за цей проміжок часу наша команда відзначилася двічі.

У третьому періоді Україна забила третій гол і фактично зняла всі питання щодо переможця. 3:1 - важка перемога синьо-жовтих.

Україна - Італія 3: 1 (0:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 28:24 - Сальваі (Бітетто) - 0: 1, 32:27 - Кругляков (Пересунько, Матейченко) - 1: 1, 33:24 - Бабчук (Середницький, Даниленко) - 2: 1, 51:20 - Пересунько - 3: 1

Нагадаємо, що в стартовому матчі домашнього чемпіонату світу збірна України поступилася японцям, а в другому поєдинку зуміла обіграти Австрію, а в третьому обіграла Угорщину.

Після чотирьох турів Україна вийшла на чисте перше місце в турнірній таблиці. В останньому турі українці зіграють проти головного аутсайдера - Румунії. Перемога виведе Україну в дивізіон IA.