Кенієць Кіпчоге виграв Лондонський марафон

iSport.ua,  22 квітня 2018, 21:30
0
99
Переможці Лондонського марафону-2018

Чотириразовий олімпійський чемпіон британець Мо Фара замкнув трійку призерів. Кіпчоге став першим із часом 2 години 4 хвилини 27 секунд.

Кенієць Еліуд Кіпчоге виграв Лондонський марафон. Кіпчоге став першим із часом 2 години 4 хвилини 27 секунд. Другим фінішував представник Ефіопії Тола Кітата (2:05.00), третє місце зайняв британець Мо Фара (2:06.32).

У жінок перемогу здобула Вівіан Черуйот із Кенії - 2:18.31. Другою стала її співвітчизниця Бріджід Косгей (2:20.13), третьою - ефіопка Таделеш Бекеле (2:21.30).

Раніше повідомлялося, що американка Лінден і японець Каваучі виграли Бостонський марафон.