Юна українська гімнастка зібрала повний комплект медалей на Кубку світу

iSport.ua,  29 квітня 2018, 19:40
0
377
Влада Никольченко

15-річна Влада Никольченко виграла три медалі в Баку. Найближчими суперницями української спортсменки були білоруска, болгарка та росіянка.

Влада Никольченко завоювала три нагороди на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Баку.

Українці не було рівних у вправах з булавами, вона стала другою в багатоборстві, а у вправах зі стрічкою 15-річна харків'янка посіла третє місце.

У багатоборстві сумарно українка набрала 67,550 бала в чотирьох дисциплінах, пропустивши вперед лише росіянку Марію Сергєєву. При цьому Анастасію Салос з Білорусі Никольченко випередила на один пункт.

У вправі з булавах у Никольченко була найскладніша програма серед всіх учасниць фіналу (коефіцієнт 10.0). Влада виступила практично ідеально, не запрацювала штрафів і набрала 18.100 бала, посівши перше місце. Другою стала Боряна Калейн з Болгарії, третьою - росіянка Марія Сергєєва.

Зі стрічкою українка набрала 16.050 і завоювала бронзу в цьому виді, пропустивши Сергєєву і болгарку Тасєву.

У двох інших фіналах Влада залишилася без нагород. З обручем вона стала п'ятою (16,750), а у вправах з м'ячем - шостою (16.300).

У групових вправах українки також зуміли взяти нагороду. Українки піднялися на подіум у вправах з трьома м'ячами і двома скакалками. Сума у 18.000 балів дозволила їм стати третіми. Перемогли тут болгарки, друге місце у японок.

Нагадаємо, в Італії на етапі Кубка світу Никольченко стала другою у вправі з булавами.