Українські шпажисти виграли дві медалі на етапі Кубка світу в Парижі

iSport.ua,  13 травня 2018, 23:03
0
67

Богдан Нікішин вийшов на друге місце в загальному заліку Кубка світу. У попередній раз «синьо-жовті» підіймалися на подіум ще в 2017 році.

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Ігоря Рейзліна, Володимира Станкевича і Романа Свичкара виграла бронзу на етапі Кубка світу в Парижі.

Ця медаль стала першою для збірної України в цьому сезоні. У попередній раз «синьо-жовті» підіймалися на подіум ще в 2017 році.

У Парижі в 1/8 фіналу українці пройшли Німеччину (42:31), у чвертьфіналі - Китай (24:16), а ось в півфіналі поступилися угорцям (21:23). У підсумку "синьо-жовті" завоювали право поборотися за бронзу проти Ізраїлю. Сутичка вийшла досить напруженою і закінчилася перемогою українців 38:36.

В особистому турнірі з медаллю завершив змагання Богдан Нікішин, який став срібним призером.

Нікішин стартував відразу в турі прямого вибування під другим номером посіву. У стартовому поєдинку лідер збірної України переміг одним уколом перспективного іспанця Юлена Перейру (14:13) в 1/16 фіналу з мінімальною перевагою обіграв Квон Ен Чжуна (5:4) з Південної Кореї, потім розібрався з венесуельцем Франциско Лімардо, завершивши бій зі рахунком 9:1, і здобув путівку в півфінал турніру, перемігши американця Кертіса Макдональда (15:10).

На стадії 1/2 фіналу українець вибив з боротьби південнокорейця Пак Кен Ду (15: 9), а у вирішальному поєдинку програв двома уколами дворазовому чемпіону світу Миколі Новосьолову (13:15) з Естонії.

Для Нікішина ця медаль стала четвертою в нинішньому сезоні. На рахунку українського шпажиста вже було два срібла, завойованих на етапах Кубка світу в швейцарському Берні і німецькому Хайденхаймі, а також золото, яке він добув на аналогічному турнірі в Ванкувері. Завдяки цьому він вийшов на друге місце в загальному заліку Кубка світу.