Збірна України з пляжного футболу з перемоги розпочала відбір Євроліги

iSport.ua,  22 червня 2018, 22:32
0
130

Команда Євгена Варениці зробила камбек в матчі зі Швейцарією. Підопічні Євгена Варениці прекрасно розпочали свій стартовий поєдинок.

У стартовому матчі першого відбіркового етапу Євроліги-2018 в Баку збірна України з пляжного футболу перемогла команду Швейцарії з рахунком 5:4.

Підопічні Євгена Варениці прекрасно розпочали свій стартовий поєдинок на бакинському відбірковому етапі Євроліги проти збірної Швейцарії. Вже на другій хвилині гри Олександр Корнійчук розписався в воротах швейцарців. Однак суперник не знітився і вже в першому періоді не тільки відновив рівновагу, а й вийшов вперед за рахунок дубля Філіпа Борера.

У другому періоді на голи Дмитра Медведя і Олександра Корнійчука швейцарська команда відповіла м'ячем Ноеля Отта - 3:3. У третій частині гри синьо-жовті знову зробили ривок. Спочатку цілі досяг удар нашого воротаря Віталія Сидоренка, а ще через п'ять хвилин хет-трик в цій зустрічі оформив Олександр Корнійчук. Все, що змогли швейцарці - скоротити відставання в рахунку після удару знову-таки Ноеля Отта. Отже, 5:4 - Україна перемогла сьому команду світового рейтингу.

У другому матчі в нашій групі збірна Італії з рахунком 3:0 перемогла команду Німеччини. Отже, після першого дня змагань Україна та Італія мають по три очки, а Німеччина і Швейцарія - жодного.

Завтра підопічні Євгена Варениці зіграють з італійцями. Початок зустрічі о 16:15 за київським часом.

Швейцарія - Україна - 4:5

Голи: Борер (2), Отт (2) - Сидоренко, Ведмідь, Корнійчук (3).

Швейцарія: Шталдер, В. Ягги, Борер, Вердер, міцевих, Спакка, М. Ягги, Станкович, Отт, Ходдл.

Україна: Сидоренко, Гладченко, Войток, Макєєв, Борсук, Пачев, Ведмідь, Корнійчук, Глуцький, Щерица.

Раніше ми повідомляли про склад збірної України з пляжного футболу на перший етап Євроліги.