iSport.ua,  6 липня 2018, 19:10
0
190
Na Vi пройшли в півфінал ESL One Cologne 2018

Natus Vincere перемогли Fnatic у чвертьфіналі ESL One Cologne 2018 і вийшли у півфінал відповідно.

Natus Vincere перемогли Fnatic у чвертьфіналі ESL One Cologne 2018. Команда зі СНД виявилася сильнішою на Overpass (16:12) і Train (16:10).

Перший пістолетний розіграш на Overpass вигравали Fnatic, починаючи за сторону захисту. Але вже в другому раунді Natus Vincere відповіли успішним форс-баєм. Після цього український колектив виграв дев'ять розіграшів поспіль і виграв першу половину з рахунком 12:3.

Другу пістолетку поклала у свою скарбничку команда, вигравши вісім раундів поспіль. Але в кінцевому підсумку NaVi вдається закінчити цю карту на свою користь - 16:12.

NaVi краще почали на Train за захист. Вони спокійно виграли першу пістолетку і в підсумку видали серію з п'яти взятих поспіль раундів. У цілому перша половина пройшла під диктовку NaVi, які виграли її з рахунком 11:4.

Отримавши девайси, Fnatic береться відігравати відставання - 10:13. Але NaVi виграють 24-й і 25-й раунди, залишають свого опонента без закупу у вирішальний момент і перемагають у матчі.

Тепер у півфіналі NaVi зустрінуться з Astralis. Битва пройде 7 липня.