Нікішин і Свічкар виграли свої дебютні особисті медалі чемпіонату світу

iSport.ua,  23 липня 2018, 15:34
0
62
Богдан Нікішин

Україна отримала перші бронзові медалі на чемпіонаті світу з фехтування, який проводиться у Китаї.

Відразу дві медалі завоювали українські шпажисти на чемпіонаті світу з фехтування, який проходить у китайському Усі.

Богдан Нікішин і Роман Свічкар дійшли до півфіналу світової першості, де синхронно програли. Оскільки на чемпіонаті світу не проводяться поєдинки за третє місце, то обидва українці завоювали бронзу.

Лідер світового рейтингу Нікішин стартував з 1/32 фіналу, де виграв у американця Джейкоба Гойле (10:8), далі розібрався з іспанцем Юленом Перейрою (15:8), вибив з боротьби канадця Марка-Ентоні Блеза-Беланже (15:6) і в 1/4 турнірної таблиці виявився сильнішим за ще одного представника США - Кертиса Мак-Довела (15:10).

Свічкар, у свою чергу, у другий змагальний день розпочав виступ з розгромної перемоги над естонцем Пеетером Турнау (15: 3), опісля зробив справжню сенсацію, здолавши з перевагою в один укол чинного чемпіона світу Паоло Піццо (15:14), в 1/8 фіналу з аналогічним рахунком обіграв Файзулла Алімова з Узбекистану, а в поєдинку за потрапляння на п'єдестал пошани виграв у швейцарця Бендажміна Штеффена (15:12).

У боях за путівку у фінал Богдан програв венесуельцю Рубену Лімардо Гаскону (4:7), а Рома не вистояв у протистоянні з Янніком Борелем з Франції, поступившись 11:15.

Варто зазначити, що до сьогоднішнього успіху в особистих змаганнях лише Максиму Хворосту у 2013 році вдалося виграти медаль у чоловічій шпазі. Тоді він завоював срібло. І якщо від Богдана Нікішина ми віддавна чекаємо успіху, то для Свічкаря цей ЧС став дебютним.

На жаль, у жіночій рапірі дівчата нас не порадували.

В 1/16 фіналу вийшли дві українки, які зійшлися між собою. Катерина Ченцова з різницею в один удар перемогла Олександру Сенюту - 15:14, але в 1/8 фіналу програла італійці Алісі Вольпі - 2:15.

Напередодні повідомлялося, що Кривицька зупинилася за крок від медалі ЧС.