Жіноча збірна з боротьби виграла рейтинговий турнір у Стамбулі

iSport.ua,  29 липня 2018, 22:19
0
68
Володимир Євонов

Представники вільної боротьби успішно виступили в Туреччині. Турнір приніс їм залікові бали на просування в рейтингу країн, чиї борці вдало виступають на спортивній арені.

Жіноча збірна України з вільної боротьби під керівництвом Володимира Євонова посіла перше місце в загальнокомандному заліку рейтингового турніру Ясар Догу в Стумбулі.

Чемпіонками турніру стали Оксана Ливач (50 кг), Олена Кремзер (59 кг), Ірина Чихрадзе (57 кг), Ілона Прокопевнюк (65 кг) і Алла Белінська (68 кг). Срібло в Ольги Шнайдер (55 кг), Софії Боднар (59 кг), бронза в Ілони Семків (50 кг), Христини Берези (53 кг) і Тетяни Кіт (57 кг).

Відзначимо й результати чоловічої збірної з вільної боротьби на цьому турнірі: Олександр Хацянівський (125 кг) виграв золото, Андрій Квятковський (70 кг) - срібло, а Рустам Дудаєв (79 кг) і Данило Картавий (125 кг) здобули бронзу.