Романчук виграв чемпіонат Європи з плавання

iSport.ua,  3 серпня 2018, 19:22
0
139

Український плавець Михайло Романчук уперше у своїй кар'єрі виграв золото чемпіонату Європи.

Плавець з Рівного 21-річний Михайло Романчук виграв фінальний заплив на дистанції 400 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з плавання.

Романчук після перемоги у кваліфікації виграв й фінальний заплив. Він уже після 100 метрів вийшов у лідери і з кожним метром тільки збільшував свою перевагу.

Зазначимо, що це друга медаль України на чемпіонаті Європи - раніше срібло в синхронному плаванні виграв дует Яхно/Савчук.

Для Романчука це третя медаль чемпіонату Європи: у Лондоні у 2016 році він здобув бронзу на дистанціях 800 і 1500 м вільним стилем. На цих дистанціях він ще виступить на цьому чемпіонаті Європи.