Українські трековики виграли золото і срібло ЧЄ

iSport.ua,  3 серпня 2018, 23:01
0
107
Роман Гладиш

Українець Роман Гладиш завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи в Глазго, вигравши на треку скретч-гонку на 15 км.

ль на чемпіонаті Європи в Глазго, вигравши на треку скретч-гонку на 15 км.

Срібло дісталося французу Адріану Гарелю, а бронза - швейцарцю Тристану Марге.

Гладиш виграв гонку вже в кінцівці, вискочивши зі сліпстріма. Лічені метри відділяли француза від золота, але він все одно програв українцю.

Срібну медаль у командному спринті на чемпіонаті Європи з велоспорту на треку виграли Любов Басова й Олена Старикова.

У фіналі українки показали результат 33,108 секунди, тоді як росіянки Анастасія Войнова і Дарина Шмельова - 32,452 секунди. Бронза - у німкень Міріам Вельт і Емми Хінц.

Раніше на чемпіонаті Європи Михайло Романчук виграв золоту медаль у плаванні, а дует Яхно/Савчук взяв срібло в артистичному плаванні.