Мотор з поразки стартував у гандбольній Лізі чемпіонів

iSport.ua,  12 вересня 2018, 21:00
0
93
Мотор поступився французькій команді

Найсильніший український гандбольний клуб Мотор із Запоріжжя стартував у новому сезоні Ліги чемпіонів.

Уперше після реформи турніру український чемпіон отримав право зіграти в одній з елітних груп (А і В), тоді як у минулі сезони українці боролися в менш престижних групах С і D.

Різницю в рівні груп Мотор відчув з першого матчу - волею календаря в першому турі команда в оновленому палаці спорту Юність приймала одного з фаворитів турніру, півфіналіста минулого розіграшу французький ПСЖ.

Гості протягом усього матчу домінували на майданчику. З перших хвилин вони створили собі комфортну перевагу у 2-3 м'ячі, яку тримали весь перший тайм і лише в кінцівці розвинули успіх, пішовши на перерву за рахунку 17:12.

У другому таймі, незважаючи на зусилля Мотора, ПСЖ легко стримував українську команду. Мотор із середини тайму перейшов на гру без воротаря, але істотної переваги це не дало. В результаті ПСЖ виграв з перевагою у шість м'ячів - 35:29.

Наступний матч Мотор проведе на виїзді зі Ск'єрном 23 вересня.