Тимощенко виграв бронзу чемпіонату світу в сучасному п'ятиборстві

iSport.ua,  14 вересня 2018, 15:52
0
23
Тимощенко виграв бронзу чемпіонату світу в сучасному п ятиборстві

Олімпійський призер також допоміг виграти бронзу команді. Олімпійський вид вимагає великої концентрації зусиль і на чемпіонатах світу.

Срібний призер Олімпійських ігор у Ріо Павло Тимощенко здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства в Мексиці, а чоловіча збірна України взяла бронзу в командному заліку.

Тимощенко успішно пройшов фехтування, де він здобув 21 перемогу при 14 поразках, плавання, де він показав свій найкращий час у сезоні (2:06.68), і конкур, після яких посідав шосте місце.

У заключному виді (лазер-рані) Тимощенко допустив мінімум промахів на рубежі і на останнє коло навіть вийшов лідером, але пропустив більш швидких Валентена Праду і Джеймса Кука.

Інші українці: Денис Павлюк у підсумку фінішував 25-м, а Юрій Федечко - 32-м. Але цього вистачило для третього командного місця збірної України.