Українець Чеботар виграв срібло чемпіонату світу з карате

iSport.ua,  10 листопада 2018, 15:41
0
221
Валерій Чеботар

На чемпіонаті світу з карате Україна завоювала одну медаль. Галина Мельник мала шанси вибороти медаль, але в поєдинку за бронзу програла.

Український каратист Валерій Чеботар завоював срібну медаль 24-го чемпіонату світу з карате, який проходить у Мадриді.

Валерій Чеботар, який займає 3 місце у світовому рейтингу в куміте у категорії до 84 кг, виграв на попередній стадії шість боїв. Український спортсмен на шляху до виходу у фінал здолав суперників із Норвегії (6:0), Бельгії (4:2), Сенегалу (1:0), Боснії і Герцеговини (1:1, за першим набраними балами), Ірану (6:5), а в півфіналі переміг Данияра Юлдашева з Казахстану за хантеєм (за рішенням суддів).

У фіналі Чеботар повинен був битися з хорватом Іваном Квешічем, але через травму, отриману під час командних змагань, не зміг вийти у фіналі і задовольнився сріблом.

Мала шанси на медаль Галина Мельник, але в поєдинку за бронзу вона програла Мирославі Копуновій зі Словаччини за хантеєм.

Раніше повідомлялося, що українець Чумак виграв срібло чемпіонату світу з важкої атлетики.