Комащук виграла бронзу етапу Кубка світу з фехтування

iSport.ua,  10 листопада 2018, 23:50
0
31

Лідер збірної Ольга Харлан пропускала етап змаганнь серед шаблісток, що проходять в Орлеані.

Успішно для України розпочався фехтувальний сезон: на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях Аліна Комащук здобула бронзу.

На шляху до півфіналу українка здолала француженок Шарлоту Лембах (15:13) і Савсен Будіаф (15:11), росіянку Софію Познякову (15:10) і американку Глою Фокс (15:5).

У півфіналі українка поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу-2015 угорці Ханні Мартон - 10:15. Зрештою, Комащук здобула бронзову медаль першого в сезоні етапу Кубка світу.