0
54

Українські спортивні лауреати серпня і жовтня отримали в Києві нагороди Національного олімпійського комітету.

У вівторок, 13 листопада, у київському Олімпійському домі вшановували лауреатів двох спортивних місяців.

Президент НОК України Сергій Бубка вручив нагороди найкращому спортсмену серпня - дворазовому чемпіону і срібному призеру чемпіонату Європи з плавання Михайлу Романчуку, а також чемпіонці світу з жіночої боротьби Аллі Черкасовій, яка виграла номінацію жовтня.

Відзначені були також тренер Романчука Петро Нагірний і наставник Черкасової Олексій Мельник.

"Після блискучого серпневого виступу на чемпіонаті Європи Михайло продовжує здобувати перемоги на міжнародних стартах. У другій половині вересня на етапах Кубка світу в Пекіні і Токіо він здобув відповідно дві золоті, срібну і бронзову медалі. Це дуже перспективний плавець, одна з головних наших надій на олімпійське Токіо-2020.

Про свої серйозні наміри щодо здійснення заповітної олімпійської мрії заявила й Алла Черкасова. Майже 15 років вона йшла до цієї золотої медалі чемпіонату світу. У 2010-му вона вже була на п'єдесталі чемпіонату світу - тоді здобула бронзу. За цей час сталося багато змін: Алла стала мамою, накопичився досвід, змінилися погляди на життя і роботу" - такі слова сказав про лауреатів Сергій Бубка.

Зі свого боку, лауреати спортивних місяців відзначили важливість подібних нагород на шляху до досягнення спортивних вершин і подякували за підтримку і увагу Олімпійському комітету. Наші спортивні герої зауважили, що головним завданням на сьогодні є Олімпіада в Токіо-2020 і всі свої найближчі плани спортсмени пов'язують саме з нею.

Варто додати, Михайло і Алла вперше отримали звання найкращих спортсменів місяця в Україні.