Костюк стартувала з перемоги у кваліфікації в Брісбені

0
62
Марта Костюк

Марта Костюк пробилася в півфінал кваліфікації тенісного турніру в Брісбені.

Новий тенісний сезон 16-річна українка Марта Костюк почала з перемоги над британкою Хізер Вотсон. Сіяну п'ятою в кваліфікації турніру в Брісбені українка обіграла в трьох сетах: 6:7 (3), 6:2, 6:3.

У першому сеті Костюк вела 4:2 і 5:3, але дозволила суперниці зрівняти рахунок і здобути перемогу над тайбрейку, зате в другому і третьому сеті українка вже зіграла надійніше і впевненіше. При цьому в другому сеті за рахунку 1:2 Марта взяла підряд сім геймів, вигравши другий сет і зробивши брейк на старті третього.

Матч тривав 2 години і 7 хвилин. За цей час Марта Костюк зробила 9 брейків і програла 6 своїх подач.

У півфіналі кваліфікації в Брісбені Марта Костюк зіграє проти Марії Боузкової з Чехії (139 номер рейтингу WTA). Тенісистки один раз зустрічалися між собою - в півфіналі кваліфікації US Open Боузкова обіграла Костюк в двох сетах.