Збірна України з гандболу поступилася Єгипту на старті турніру

iSport.ua,  28 грудня 2018, 06:45
0
90

Команда Бебешка мінімально поступилася учаснику чемпіонату світу збірній Єгипту.

Збірна України з гандболу з поразки стартувала на міжнародному турнірі з гандболу "Кубок Риги".

У перший день змагань українці мінімально поступилися учаснику чемпіонату світу команді Єгипту - 24:25 (11:12).

Тренерський штаб Сергія Бебешка не став викликати на цей турнір багатьох вітчизняних лідерів, вирішивши перевірити молодь і найближчий резерв "синьо-жовтих".

В іншому матчі збірна Бельгії з рахунком 28:18 (12:10) обіграла команду Латвії, з якою українські гандболісти зустрінуться 28 грудня.