Беленюк і Чернецький стали чемпіонами України із греко-римської боротьби

iSport.ua,  2 лютого 2019, 00:23
0
141

Визначилися чемпіони України із греко-римської боротьби. Учасниками чемпіонату 2019 року стали близько 200 найкращих спортсменів із різних областей України.

У Кременчуці пройшов чемпіонат України із греко-римської боротьби. Учасниками стали близько 200 найкращих спортсменів із різних областей України, які боролися за можливість представляти Україну на чемпіонатах світу і Європи із греко-римської боротьби.

Чемпіонат загалом пройшов без сенсацій. Якщо вірити словам нового головного тренера збірної України Сергія Андрєєва, до збірної потраплять усі найсильніші, незалежно від результатів чемпіонату України, але чемпіон країни отримає більше шансів довести, що він є першим номером.

Головний інтерес представляли олімпійські категорії, особливо 60 кг, де зібралася велика група приблизно рівних за класом суперників. У підсумку чемпіоном став Жора Абовян, який у фіналі з рахунком 8:6 здолав бронзового призера ЧС-2018 Ленура Темірова. Ще один титулований борець у цій категорії - Дмитро Цимбалюк - завоював бронзу.

У категорії до 67 кг чемпіоном став Парвіз Насибов. У фіналі він здолав Дмитра Демянкова за останньою активною дією (рахунок у фіналі 5:5).

У категорії до 77 кг досвідчений Микола Дараган на шляху до чемпіонства у півфіналі виграв у Євгена Пішкова, а у фіналі здолав його брата Дмитра.

Інтригуючою була фінальна сутичка у 87 кг - віце-чемпіон світу серед дорослих і олімпійський призер Жан Беленюк на досвіді з рахунком 3:1 виграв у чемпіона світу серед молоді Семена Новікова. При цьому Жан боровся у фіналі з пов'язкою на голові - у півфіналі він отримав розсічення.

Микола Крисов став чемпіоном у категорії до 97 кг, вигравши 11:4 у Євгена Савета, а Олександр Чернецький вкотре став чемпіоном України в категорії до 130 кг, вигравши у фіналі в Миколи Кучмія.

У неолімпійських категоріях чемпіонами України стали Влад Коростильов (55 кг), Насурлах Насібов (63 кг), Ігор Бичков (72 кг) і Ярослав Фільчаков (82 кг).