Українка Данча посіла шосте місце на ЧС зі сноуборду

0
68

Українка Аннамарі Данча показала найкращий результат в історії незалежного українського сноубордингу.

Українська сноубордистка Аннамарі Данча вперше в українській історії цього виду спорту зуміла потрапити до квіткової церемонії.

Раніше вона п'ять разів виступала на світових першостях, проте вище 17-ї позиції не піднімалася. На чемпіонаті світу в американському Парк-Сіті 28-річна спортсменка вперше в кар'єрі зуміла пройти кваліфікацію в дисципліні паралельний гігантський слалом, показавши за сумою двох кваліфікаційних заїздів 6-й результат.

В 1/8 фіналу українка виграла в Мішель Деккер з Нідерландів і пробилася в топ-8. В 1/4 фіналу в заїзді з росіянкою Наталією Соболєвою Данча йшла на рівних із суперницею, але допустила падіння і зійшла з дистанції, зайнявши підсумкове 6-е місце.