Жіноча збірна України програла в півфіналі чемпіонату Європи з футзалу

iSport.ua,  16 лютого 2019, 05:53
0
191

Жіноча збірна України зазнала розгромної поразки від Португалії в рамках півфінального матчу з рахунком 1:5.

Португальська національна команда поцілила ворота українок у першому таймі, однак після перерви "жовто-сині" відновили статус-кво.

У другому таймі підопічні Олега Шайтанова глибоко сіли в оборону, після чого команда Луїса Консейсау забила ще чотири м'ячі.

Тепер Україна виступить проти росіянок, які поступилися Іспанії з рахунком 5:0.

Матч за бронзу чемпіонату Європи відбудеться завтра, 17 лютого, о 18:00 за київським часом. Фінал між Іспанією і Португалією також відбудеться завтра, але о 20:30.

Україна - Португалія - ​​1:5

Голи: Ганна Сидоренко (22) - Жаніс Сілва (14, 39), Фіфу (28, 40), Карла Ванесса (33)

На 18-й хвилині Карла Ванесса не реалізувала дабл-пенальті.

Попередження: Ганна Шульга (13), Юлія Дударчук (38) - Фіфу (12)

Україна: Вікторія Сагайдачна (Наталія Мітрофанська, 39) - Ганна Сидоренко, Юлія Титова, Сніжана Воловенко, Юлія Форсюк - Ганна Шульга, Анастасія Кліпаченко, Олена Кирильчук, Ксенія Гриценко, Олена Павленко, Ірина Дубицька, Христина Єроменко, Юлія Дударчук

Португалія: Ана Катаріна, Інеш Фернандеш, Фіфу, Жаніс Сілва, Піску - Танія Соуза, Карла Ванесса, Моргаду, Ана Азеведу, Сара Феррейра, Лідія Морейра, Руті Дуарте, Дженні - Наті

Перший суддя: Ірина Веліканова (Росія)

Другий суддя: Ракель Гонсалес Руано (Іспанія)

Третій суддя: К'яра Перона (Італія)

Хронометрист: Фатма Езлем Турсун (Туреччина)

Арена: Мультіусос Гондомар (Порту, Португалія).