Україна програла Росії в бронзовому фіналі чемпіонату Європи з футзалу

iSport.ua,  17 лютого 2019, 20:31
0
433

Українки відігралися з 0:2, але поступилися по пенальті. У матчі за третє місце чемпіонату Європи з футзалу серед жінок збірна України поступилася Росії.

У першому таймі українки програвали в рахунку 0:2, але зуміли відіграти один м'яч до перерви і ще один після.

Ось тільки в серії пенальті удача посміхнулася росіянкам.

Росія - Україна - 2:2 (3:2 в серії пенальті)

Голи: Діна Данилова (9), Вікторія Лебедєва (15) - Сніжана Воловенко (18), Юлія Титова (29, з пенальті)

Серія пенальті: 1:0 - Філісова, 1:1 - Дубицька, 2:1 - Чернова, 2:2 - Воловенко, 3:2 - Олькова, 3:2 - Форсюк (мимо)

Попередження: Вікторія Лебедєва (16), Анастасія Іванова (29)

Росія: Анастасія Іванова - Марія Філісова, Анастасія Дурандіна, Ксенія Олькова, Єлизавета Нікітіна - Вікторія Лебедєва, Олександра Самородова (капітан), Марія Крупина, Тетяна Коржова, Олександра Чернова, Маргарита Семенова, Діна Данилова, Оксана Алемайкіна - Марія Сурніна (в)

Україна: Вікторія Сагайдачна - Анна Сидоренко, Юлія Титова (капітан), Сніжана Воловенко, Юлія Форсюк - Анна Шульга, Анастасія Кліпаченко, Олена Кирильчук, Ксенія Гриценко, Олена Павленко, Ірина Дубицька, Христина Ероменко, Юлія Дударчук - Наталя Мітрофанська (в)