Хижняк виграв престижний боксерський турнір в Болгарії

0
100
Олександр Хижняк

Лідер збірної України Олександр Хижняк - чемпіон турніру Странджа-2019.

Лідер збірної України з боксу в категорії до 75 кг Олександр Хижняк став переможцем престижного турніру в Болгарії "Странджа-2019", який є неофіційним чемпіонатом світу.

У фінальному поєдинку змагань Олександр Хижняк одноголосним рішенням суддів переміг представника Туреччини Серхата Гулера. Вердикт суддів 30:27; 30:25; 30:26; 30:24; 30:24 на користь нашого боксера.

Крім золота Хижняка в активі збірної України також три бронзові нагороди. Володарями бронзових медалей стали Дмитро Замотаєв (52 кг), Євген Барабанов (69 кг) і Сергій Горсков (91 кг).

Нагадаємо, в листопаді Хижняк став чемпіоном України.