Біатлон: Підручному не вистачило 0,3 секунди, щоб завоювати бронзу в спринті ЧС

iSport.ua,  9 березня 2019, 19:01
0
228
Дмитро Підручний

Дмитро Підручний посів четверте місце в спринтерській гонці чемпіонату світу з біатлону.

У суботу, 9 березня, в рамках чемпіонату світу з біатлону в Естерсунді відбувся чоловічий спринт.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, фінішувавши четвертим. Всього 0,3 секунди не вистачило нашому спортсмену, щоб піднятися на п'єдестал і отримати бронзу. Українець чисто відстрілявся на обох рубежах і продемонстрував хорошу швидкість.

Руслан Ткаленко показав 41-й результат, Артем Тищенко фінішував 79-м, а Віталій Труш, який вперше виступав на чемпіонаті світу став 92-м.

Перше місце зайняв Йоханнес Бе, друге залишилося за Олександром Логіновим, третім фінішував Кантен Фільон-Майї.