Підручний - чемпіон світу в гонці переслідування

iSport.ua,  10 березня 2019, 18:07
0
391
Дмитро Підручний

Капітан чоловічої збірної України завоював золоту медаль в гонці переслідування.

Капітан збірної України Дмитро Підручний став чемпіоном світу з біатлону в гонці переслідування.

Дмитро почав гонку в неспішному темпі і двічі промахнувся на першій стрільбі, що відкинуло його зі стартової четвертої позиції на 8-е місце, а далі його наздогнала ще група біатлоністів, так що до другої стрільби він підходив серед борців за 7-15 місця.

Але як виявилося в результаті, два промахи на першій стрільбі дозволили Дмитру скинути всю напругу - далі він працював без промахів, до останньої стрільби перебуваючи серед борців за подіум.

Розв'язка гонки наступила на останній стрільбі, куди лідер Кубка світу норвежець Йоханнес Бьо прийшов із хвилинною перевагою над шісткою переслідувачів, серед яких був і Дмитро Підручний.

Здавалося, гарантоване золото Бьо упустив трьома промахами, давши шанс конкурентам. З них лише Дмитро Підручний зумів закрити всі мішені і вийшов першим із перевагою у 15,1 секунди над Бьо.

27-річний українець повністю виклався на фінішному колі і не підпустив до себе Бьо-молодшого. Підручний фінішував першим і приніс чоловічому українському біатлону перше золото чемпіонатів світу в історії.

Йоханнес Бьо завоював срібну медаль, а француз Кантен Фійон Майї виграв боротьбу за бронзу у Тар'єя Бьо.

Ще один українець Руслан Ткаленко із двома колами штрафу в пасиві зайняв 38-е місце.