Українські борці вільного стилю виграли чотири медалі ЧЄ U-23

iSport.ua,  10 березня 2019, 23:53
0
84

У сербському Нові Саді завершився чемпіонат Європи в категорії до 23 років виступом представників вільного стилю. В активі України чотири медалі, серед яких і золото.

Андрій Яценко спочатку впевнено йшов до фіналу категорії 57 кг, завойовуючи одну перемогу за балами за одною. Яскравою видалася перемога Яценка в півфіналі проти опонента з Туреччини Шабана Кизилташі. Поступаючись під час зустрічі 4:10 і 10:14 за 20 секунд до кінця сутички Андрій, завдяки блискучим діям у партері, отримав вісім очок і таки зламав опір непоступливого Кизилташі. Результат 18:15.

У фіналі категорії 57 кг проти росіянина Амірхана Гуважокова Яценко, поступаючись під час поєдинку 4: 6 і 6: 8, зумів вирвати перемогу 11:8.

Також у бронзовому фіналі успішно виступив Адлан Батаєв і переміг з красномовним рахунком 10:0.

У другий день до фіналу вийшли відразу двоє наших борців. Василь Сова в категорії 92 кг впевнено переміг у півфіналі представника Азербайджану, а Юрій Ідзінській у своїй вазі 125 кг здолав словацького борця.

У фінальному поєдинку Василь Сова трохи поступився своєму опонентові і став срібним призером.

Юрій Ідзінській також завоював срібну нагороду чемпіонату і став віце-чемпіоном у важкій вазі.

У загальнокомандному заліку українська команда посіла третє місце.