iSport.ua,  15 березня 2019, 16:13
0
159
Валя Семеренко

Право фінішувати надали Валі Семеренко, одній з найдосвідченіших біатлоністок складеної четвірки.

Тренерський штаб жіночої збірної України з біатлону визначився зі складом команди на жіночу естафету ЧС в Естерсунді. Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Перший етап тренери довірили пройти Анастасії Меркушиній, яка передасть естафету Віті Семеренко. Третьою в нашій команді вийде на дистанцію Юлія Джима, а фінішуватиме Валя Семеренко.

Жіноча естафета на чемпіонаті світу пройде в суботу, 16 березня, і розпочнеться о 14:15 (за київським часом).

Нагадаємо, на цьому чемпіонаті в України вже є одна медаль - Підручний в гонці переслідування виграв золото. В одиночній змішаній естафеті напередодні Україна стала п'ятою.