Біатлон: Бе виграв спринт в Холменколлені, Підручний - 29-й

iSport.ua,  22 березня 2019, 18:53
0
130
Йоханнес Бе

П'єдестал спринтерської гонки в Холменколлені зайняли біатлоністи з Норвегії, Італії та Франції.

У норвезькому Холменколлені завершився чоловічий спринт заключного етапу Кубка світу з біатлону сезону 2018/19.

Найкращий результат показав норвежець Йоханнес Бе, другим в гонці став італієць Лукас Хофер, а третім фінішував француз Кантен Фійон Майї.

Серед українців найкращий результат показав капітан збірної Дмитро Підручний з двома промахами, який фінішував 29-м. Артем Прима показав 40-й результат, Сергій Семенов завершив гонку 86-м, і Віталій Труш зайняв 100 місце.