Українець завоював першу медаль чемпіонату Європи з боротьби

iSport.ua,  9 квітня 2019, 20:25
0
129
Василь Шуптар

Титулований український борець вільного стилю Василь Шуптар завоював бронзову медаль чемпіонату Європи з боротьби, який проходить у румунському Бухаресті.

У ваговій категорії до 65 кг Шуптар на шляху до півфіналу впорався з іспанцем Хуаном-Пабло Гонсалесом Креспо й італійцем Абдельлатіфом Мансуром, але в півфіналі поступився турецькому борцеві Селяхаттіну Кілічаллянну. У поєдинку за третє місце Шуптар взяв гору над Кшиштофом Б'єнковським з Польщі.

Шуптар є бронзовим призером чемпіонату світу 2015 року, бронзовим призером чемпіонату Європи 2014 року і бронзовим призером Європейських ігор 2015 року.

Ще двоє українських борців претендували на бронзові медалі, але Семен Радулов у категорії до 70 кг програв поєдинок за 3-е місце представнику Польщі Магомедмураду Гаджиєву, а Олексій Доманський у категорії до 79 кг у бронзовому фіналі програв Мухаммеду Нурі Котаноглу з Туреччини.

У середу, 10 квітня, ще двоє українських борців вільного стилю Василь Михайлов (74 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг) боротимуться в бронзових фіналах у своїх категоріях, тоді як Володимир Бурук (61 кг) і Богдан Грицай (92 кг) виступлять у втішних турнірах.