132
Ольга Харлан

Шаблістка виграла перший відбірковий турнір на Олімпійські ігри-2020.

Українська шаблістка Ольга Харлан виграла Гран-прі Сеула в Південній Кореї.

Лідер збірної України з фехтування завдяки високому рейтингу розпочала виступ відразу в 1/32 фіналу, де перемогла японку Мисакі Емура (15:10). У наступному поєдинку Харлан у напруженій боротьбі вибила француженку Сару Бальзар (15:14), опісля виграла в італійки Ірене Веккі (15:13), а в бою за потрапляння в півфінал виявилася сильнішою від угорки Лізи Пустаї (15: 8).

В 1/2 фіналу наша шаблістка обіграла ще одну представницю Франції Манон Брюне (15:12). У вирішальному ж поєдинку залишила без золотої медалі господиню доріжок Кім Чжі Йон (15:14).

Таким чином, Ольга виграла перший турнір, який є відбірковим на Олімпійські ігри-2020 у Токіо.

Раніше Харлан виграла срібло на Кубку світу в Афінах, а напередодні Гран-прі в Сеулі виграла чемпіонат України і спробувала себе в ролі моделі.