Ліга чемпіонів з плавання: Говоров виграв бронзу

iSport.ua,  30 квітня 2019, 10:20
0
90
Андрій Говоров

Два українських плавці взяли участь у першому етапі новоствореної Ліги чемпіонів з плавання.

Два українських плавці взяли участь у змаганнях Champions Swim Series 2019 у Гуанчжоу (Китай), які стали першим етапом новоствореної Ліги чемпіонів з плавання.

Андрій Говоров на дистанції 50 м батерфляєм зайняв третє місце з результатом 23,28. Він програв лише одну соту секунди американцеві Майклу Ендрю, який став другим. Перемогу здобув бразилець Ніколас Сантос - 23,01.

На дистанції 400 м вільним стилем Михайло Романчук посів четверте місце з результатом 3.48,55. Володарем золота став китаєць Сунь Ян з найкращим часом у сезоні - 3.42,75. Срібний призер - італієць Габріеле Детті - показав час 3.46,45. Бронза в австралійця Джека Алана Маклафліна - 3.47,89.

Другий етап Ліги чемпіонів пройде в Будапешті 11 і 12 травня. На ньому виступлять і Говоров, і Романчук.