Федерер здобув 1200-у перемогу, обігравши хлопця Світоліної

iSport.ua,  9 травня 2019, 20:15
0
376
Роджер Федерер

Третя ракетка світу, швейцарець Роджер Федерер вийшов у чвертьфінал турніру в Мадриді, обігравши хлопця Еліни Світоліної француза Гаеля Монфіса, який займає 18-е місце у світовому рейтингу.

Зустріч, тривалість якої становила 2 години і 3 хвилини, завершилася з рахунком 6:0, 4:6, 7:6 (7:3).

Таким чином, Федерер досяг позначки у 1200 перемог в рамках професійного туру. Федерер став другим тенісистом у Відкритій ері, якому вдалося домогтися подібного.

За кількістю перемог у чоловічому одиночному розряді 37-річний Федерер поступається лише американцю Джиммі Коннорсу, який за свою кар'єру виграв 1274 матчі.