Українські борці виграли 18 золотих медалей на домашньому турнірі

iSport.ua,  13 травня 2019, 08:45
0
81

Підсумки київського міжнародного турніру зі спортивної боротьби.

У київському Палаці спорту завершився традиційний 23-й за рахунком міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним борцям і тренерам.

Серед переможців відразу 18 українців, зокрема в олімпійських категоріях було здобуто 12 золотих медалей.

У греко-римській боротьбі за відсутності лідерів збірної Жана Беленюка, Ленура Темірова і Олександра Чернецького золотими медалістами стали Віктор Петрик (50 кг), Олександр Грушин (63 кг), Артур Політаєв (67 кг), Юрій Шкрюба (82 кг), Семен Новіков (87 кг), Микола Крисов (98 кг) і Микола Кучмій (130 кг).

У вільній боротьбі Україна здобула чотири "золота" - фінальні сутички виграли Тарас Маркович (57 кг), Мгер Оганесян (65 кг), Муразов Мчелідзе (97 кг) і Олександр Хоцяновський (125 кг).

У жіночій боротьбі чемпіонками київського турніру стали Юлія Хавалджи (53 кг), Аліна Акобія (55 кг), Ірина Чіхрадзе (57 кг), Олена Кремзер (59 кг), Юлія Ткач (62 кг), Ірина Коляденко (65 кг) та Аліна Бережна (68 кг).

У цілому Україна виграла всі три командних заліки та завоювала 54 медалі. Представники вільної боротьби 11 медалей (4-1-6), греко-римської боротьби 20 медалей (7-6-6) і жіночої боротьби - 23 медалі (7-9-7).