iSport.ua,  20 червня 2019, 17:35
0
84

Збірна України пробилася в чвертьфінал.

Чоловіча збірна України зуміла пробитися в плей-офф за підсумками групового етапу чемпіонату світу з баскетболу 3х3, який відбувається в Амстердамі.

У складі чоловічої команди України під керівництвом Олега Юшкіна виступають Антон Давидюк, Олександр Сизов, Станіслав Тимофієнко і Максим Закурдаєв.

У першому матчі українці обіграли Пуерто-Ріко з рахунком 21:19 у другому - поступилися Росії з рахунком 14:21, в третьому обіграли Естонію 15:13, а у вирішальному матчі в овертаймі здолали Монголію 18:17.

Таким чином, збірна України з результатом 3 перемоги, 1 поразка посіла перше місце в групі В і вийшла в чвертьфінал, де зіграє з командою, яка займе друге місце в групі D (Латвія, Австралія, Японія, Бразилія, Польща).