0
118
Ірина Климець

Корсун і Климець виграли золоті нагороди у п'ятницю, 12 липня.

Дві золоті медалі й одну срібну виграли українські спортсмени на літній Універсіаді в Неаполі у п'ятницю, 12 липня.

Ірина Климець завоювала золото в метанні молота. Показавши результат 71,25 метра, Климець обійшла польських спортсменок Мальвіну Копрон (70,89) і Катарину Фурманек (69,68).

Ольга Корсун принесла нашій збірній золоту медаль у секторі для потрійного стрибка. Показавши результат 13,90 метра з останньої своєї спроби, вона обійшла найближчу суперницю Евеліс Таварес де Вейга на 9 см. Трійку призерів доповнила словенка Нея Філіпіч (13,73).

Срібну медаль завоювала збірна України з художньої гімнастики. Наші гімнастки посіли друге місце в командному багатоборстві.

Українки, показавши результат 46,025 бала, поступилися лише суперницям із Росії (47,250). Трійку призерів доповнили японки, які набрали 42,200 бала.

Таким чином, за два дні до закінчення Універсіади в України в активі 10 виграних нагород - 3 золотих, 4 срібних і 3 бронзових, що дозволяє займати 16-е місце в командному заліку.