Синхроністки Савчук і Федіна виграли ще одну бронзу чемпіонату світу

iSport.ua,  18 липня 2019, 14:15
0
26
Анастасія Савчук і Марта Федіна

Дівчата стали третіми в змаганні дуетів. Це вже їхня третя медаль у синхроні на воді на цьому турнірі.

Четверту нагороду для України і третю бронзову медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить у Південній Кореї, завоювали представниці артистичного (синхронного) плавання Анастасія Савчук і Марта Федіна.

У змаганні дуетів у довільній програмі харків'янки з третім результатом вийшли у фінал і цю ж позицію зайняли після виступу всіх фіналісток, набравши 91,1 бала.

Чемпіонками світу стали росіянки Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина (95,5), срібло - у китайського дуету (95,7666).

Раніше Савчук і Федіна на чемпіонаті світу стали третіми в технічній програмі.