Українка Кривицька здобула бронзу чемпіонату світу з фехтування

iSport.ua,  18 липня 2019, 22:00
0
60

Українка упустила путівку у фінал, пропустивши три уколи за 20 секунд. Така улюблена шпага дала збій.

Шпажистка Олена Кривицька принесла Україні першу медаль чемпіонату світу з фехтування, який проходить у Будапешті.

Завдяки своєму рейтингу Кривицька стартувала відразу з 1/32 фіналу, де перемогла Малінку Хоппе Монтанаро з Канади 15:10, потім обіграла росіянку Тетяну Андрушову 15:13, в 1/8 фіналу українка виграла у першого номера посіву Анни-Марії Попеску з Румунії 15:6, а у чвертьфіналі - кореянку Кхан Юн Мі (15:14).

У півфіналі змагань українка в завзятій боротьбі поступилася представниці Китаю Лінь Шен. Кривицька вела в рахунку, тримаючи суперницю на дистанції двох-трьох очок, однак китаянка зуміла зрівняти рахунок і завершити основний час внічию. Додаткову хвилину вдаліше провела Шен, яка завоювала переможне очко і на характері пробилася у фінал (15:14), а Кривицька залишилася з бронзою.

Для Кривицької це третя медаль чемпіонатів світу і третя бронза - у 2015 році була бронза в Москві в команді, а у 2017 році в Лейпцигу, і зараз, у Будапешті, бронза в особистому турнірі.