Денис Кесиль у фінальному запливі ЧС побив рекорд Силантьєва

0
251
Денис Кесиль

18-річний українець успішно виступив у фіналі 200-метрівки батерфляєм.

Український плавець Денис Кесиль на чемпіонаті світу з водних видів спорту встановив новий національний рекорд на дистанції 200 м батерфляєм.

18-річний українець у фіналі чемпіонату світу посів п'яте місце. Його результат (1.54,79) став новим національним рекордом. Додамо, що в кваліфікації Кесиль виконав олімпійський норматив.

Попередній рекорд був встановлений Денисом Силантьєвим на чемпіонаті Європи-2002 в Берліні, коли він подолав 200 метрів за 1.55,42.

На жаль, не змогли поборотися за нагороди в запливі на 800 метрів вільним стилем Михайло Романчук та Сергій Фролов. У фіналі Сергій Фролов з результатом 7:47,32 посів сьоме місце, а Михайло Романчук фінішував останнім (7:49,32).