Романчук став віце-чемпіоном світу в плаванні на 1500 м

0
144
Михайло Романчук

Михайло Романчук приніс Україні єдину медаль чемпіонату світу в плаванні.

Український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, який в ці дні відбувається в корейському Кванджу.

Українець подолав 1500 м вільним стилем за 14:37.63 хв, що дозволило стати другим. Варто зазначити, що починаючи з 300 метрів і майже до фінішу сформувалася трійка призерів - олімпійський чемпіон Ріо 2016 Грегоріо Пальтріньєрі з Італії, діючий чемпіон Європи на цій дистнації Флоріан Веллброк з Німеччини і наш Михайло Романчук, який є чинним чемпіоном світу на цій дистанції на короткій воді.

Десь за 150 метрів до фінішу Веллброк пішов у відрив і наш Михайло, який більшу частину дистанції тримався третім, зумів на фініші обійти тільки Пальтріньєрі. Ще один українець у фіналі Сергій Фролов став сьомим.

Срібна медаль Романчука стала першою і єдиною для України на цьому чемпіонаті світу в плаванні, а для самого Романчука це друга срібна медаль чемпіонату світу - він також став другим на дистанції 1500 м в Будапешті в 2017 році.