Дніпро-1 впевнено обіграв Олімпік у своєму першому матчі в УПЛ

iSport.ua,  31 липня 2019, 21:29
0
143
Дніпро-1 здобув першу перемогу в УПЛ в історії

Підопічні Михайленка вже на початку першого тайму встановили остаточний рахунок матчу.

Українська Прем'єр-ліга повернулася в Дніпро після дворічної перерви матчем Дніпро-1 проти донецького Олімпіка (2:0).

Підопічні Дмитра Михайленка впевнено розпочали зустріч і вже на другій хвилині першого тайму змогли засмутити свого суперника взяттям воріт.

Півзахисник київського Динамо, який виступає в цьому сезоні на правах оренди за Дніпро-1, Сергій Булеца успішно замкнув подачу іншого вихованця "біло-синіх" Владислава Супряги, відкривши рахунок у матчі.

Подвоїли перевагу дніпряни вже на 9-ій хвилині матчу. Той же Супряга, який відзначився раніше результативною передачею, відправив м'яч у ворота після прострілу Назаренка і встановив остаточний рахунок матчу.

Дніпро-1 - Олімпік 2:0

Голи: Булеца, 2, Супряга, 9.

Дніпро-1: Кліщук - Романюк (Сафронов, 90+1), Лопиренок, Логінов, Шаповал - Батагов, Когут - Чичиков, Назаренко (Загальский, 78), Булеца (Коркішко, 73) - Супряга.

Олімпік: Пеньков - Вантух, Аду, Гришко, Трубочкін (Тейшейра, 46) - Завійський (Г.Пасіч, 82), Цимбалюк (Драман, 58) - Ксьонз, Політило, Фабіньо - Матар.

Попередження: Батагов - Гришко, Абубакар.