0
101
ПСЖ - володар Суперкубка Франції

Підопічні Тухеля завоювали перший трофей у цьому сезоні.

Сьогодні, 3 серпня, відбувся матч за Суперкубок Франції, в якому зустрічалися чемпіон Ліги 1 ПСЖ і володар Кубка Франції Ренн. Поєдинок проходив на китайському стадіоні Універсіад Спортс Центр.

Підопічні Томаса Тухеля мінімально обіграли своїх суперників (2:1), тим самим помстившись за поразку у фіналі Кубка Франції.

На 13-й хвилині рахунок у матчі відкрив хавбек Ренна Адрієн Ену. Команда Жюльєна Штефана вела в поєдинку аж до 57-ої хвилини, коли зоряний форвард ПСЖ Кіліан Мбаппе повернув рівновагу в рахунку.

Уже на 73-й хвилині матчу паризька команда вийшла вперед і встановила остаточний рахунок матчу. Голом відзначився півзахисник Анхель Ді Марія.