Німеччина виграла перше золото київського ЧЄ зі стрибків у воду

iSport.ua,  5 серпня 2019, 22:02
0
81

У Києві командними змаганнями стартував чемпіонат Європи зі стрибків у воду. З 5 по 11 серпня спортсмени з 24 країн Європи розіграють 13 комплектів медалей.

У київському Центрі спорту Ліко стрибуни змагалися на 3-метровому трампліні і 10-метровій вишці.

Збірна України, за яку виступали Вікторія Кесар, Софія Лискун, Олег Колодій та Олексій Середа, посіла п'яте місце, хоча до останнього претендувала на нагороди. Підсумковий результат - 377,70 балів

Володарями перших золотих нагород стали німецькі стрибуни (405,50). Друге місце зайняла російська команда (401,05), бронза - у Великобританії (392,0).