Вербич: Довго не міг зайти в роздягальню після матчу з Брюгге

0
223
Беньямін Вербич

Гравець Динамо розповів про причини непотрапляння в ЛЧ третій рік поспіль.

Динамо не змогло пройти Брюгге в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, зігравши вдома внічию 3:3 після виїзної поразки 0:1.

Вінгер киян Беньямін Вербич поділився своїми емоціями після вильоту, а також вибачився перед уболівальниками, які прийшли підтримати команду на НСК Олімпійський.

"Була тиша... я довго не міг зайти в роздягальню. Я зараз на нервах, але потрібно дивитися вперед. Ми програли, і я б хотів вибачитися перед нашими вболівальниками, які прийшли нас підтримати. Їх було дуже багато... Вибачте.

У нас було багато моментів. Ми дуже добре грали перші двадцять хвилин, але потім трохи сіли. Те ж саме було і в другому таймі. В кінці гри вже було важко. Брюгге вдалося зрівняти рахунок. Так, були індивідуальні помилки, але зараз важко говорити. Це футбол", - сказав Беньямін.

Також словенець розповів про причини вильоту Динамо в кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів третій рік поспіль.

"Якщо скажу знову, що багато травмованих... Не знаю, потрібно рухатися вперед і вигравати чемпіонат України, щоб безпосередньо потрапляти в Лігу чемпіонів", - наводить слова Вербича офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше головний тренер "біло-синіх" Олександр Хацкевич повідомив, що обговорить варіант відставки з президентом клубу. Дивіться також відео голів матчу Динамо - Брюгге.