Кіченок стала першою українкою, яка вийшла в 1/4 фіналу парного розряду US Open

iSport.ua,  3 вересня 2019, 08:59
0
112
Людмила Кіченок і Олена Остапенко

У поточному сезоні Кіченок і Остапенко вже грали в чвертьфіналі Grand Slam - Roland Garros.

Українська тенісистка Людмила Кіченок разом з латвійкою Оленою Остапенко в рамках четвертого кола парного розряду Відкритого чемпіонату США перемогли Барбору Стрицову і Се Шувей з рахунком 6:4, 6:3.

Тривалість матчу склала 1 годину і 29 хвилин. Протягом цього україно-латвійський дует двічі подав навиліт, допустив 7 подвійних помилок і виграв 5 геймів на прийомі. Чешка і тайка ж реалізували лише 3 брейк-поїнти.

Таким чином, Людмила - перша українська тенісистка, котра пробилася в чвертьфінал US Open. До цього два роки поспіль Кіченок програвала в третьому колі.

У рамках 1/4 фіналу їх чекає пара Каролін Долхайд/Ваня Кінг.

Раніше також Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал US Open і зробила це вперше в своїй кар'єрі.