Світоліна поступилася Младенович у чвертьфіналі турніру в Чженчжоу

iSport.ua,  13 вересня 2019, 20:25
0
139

Еліна вимушено провела другий матч за день. Її до цього змусили природні, погодні обставини.

Українська тенісистка Еліна Світоліна покинула турнір WTA в китайському Чженчжоу. У чвертьфіналі змагань наша спортсменка поступилася француженці Христині Младенович.

Поєдинок тривав 2 години 47 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 4:4, 6:3 на користь представниці Франції.

За час поєдинку Світоліна зробила 6 подвійних помилок, зробила 3 ​​подачі навиліт і оформила 6 брейк-пойнтів з 15. У свою чергу, Младенович відзначилася 12 подвійними помилками, 3 ейсами і 8 брейками.

Прикметно, що в першому сеті тенісистки на подачі француженки розіграли 42 м'ячі - гейм тривав 27 хвилин. У підсумку Христина взяла гейм лише з 13-ої спроби.

У півфіналі Младенович зустрінеться з хорваткою Петрою Мартич.

Зазначимо, що для Світоліної матч проти Младенович був другим за день. До цього дівчина за 2 години 35 хвилин здобула вольову перемогу над представницею Казахстану Юлією Путівцевою, поєдинок з якою був перенесений через дощ.