Кубок Девіса: Марченко програв свій матч

0
80
Ілля Марченко

Перший номер угорців Мартон Фучовіч обіграв Іллю Марченка.

Друга ракетка України Ілля Марченко програв свій поєдинок найкращому тенісисту Угорщини Мартону Фучовічу в двох сетах у другому поєдинку протистояння Кубка Девіса Угорщина - Україна - 3:6, 2:6. Гра тривала 1 годину і 40 хвилин.

Після брейка на старті Марченко програв чотири наступні гейми (1:4). Українцю вдалося скоротити відставання до мінімуму, але далі два гейми пішли в актив угорця.

У другому сеті в затяжній боротьбі на своїй подачі Марченко втратив два гейми, а Фучовіч захистив усі свої гейми, оформивши перемогу для угорської збірної із другого матчболу.

Ця перемога дозволила господарям зрівняти рахунок у протистоянні за підсумками першого ігрового дня - 1:1. Доля протистояння вирішиться завтра в заключних трьох матчах.