Динамо з мінімальним рахунком обіграло Маріуполь

iSport.ua,  25 вересня 2019, 19:00
0
218

Кияни вивозять перемогу з Маріуполя завдяки голу Вербича на останній хвилині зустрічі.

У матчі догравання четвертого туру УПЛ київське Динамо на виїзді переграло Маріуполь (0:1).

Варто відзначити, що переможний гол забив словенець Беньямін Вербич на другій доданій хвилині до основного часу.

Маріуполь - Динамо 0:1

Гол: Вербич, 90 + 1

Маріуполь: Худжамов - Кирюханцев, Чоботенко, Биков (Яворський, 51), Корнієнко - Чех (Горбунов, 85), Мишнєв - Чурко, Топалов (Путря, 70), Тищенко - Вакула.

Динамо: Бойко - Караваєв, Кадар, Шабанов, Кендзьора - Буяльський (Гармаш, 89), Сидорчук, Де Пена (Шепелєв, 63) - Циганков, Родрігес (Бесєдін, 62), Вербич.

Попередження: Тищенко, Биков, Чех, Путря - Вербич.