Український вундеркінд: Магучіх виграла срібло ЧС, побивши світовий рекорд

iSport.ua,  30 вересня 2019, 22:36
0
677

Ярослава Магучіх стала срібним призером чемпіонату світу з легкої атлетики у стрибках у висоту.

Українська стрибунка у висоту 18-річна Ярослава Магучіх стала однією з сенсацій чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходить у місті Доха.

Ярослава в ході фіналу двічі побила власний особистий рекорд, а також двічі побила молодіжний рекорд світу, взявши висоту 2,04 метра. До того ж, висоти 1,89 і 1,96 Магучіх брала з другої спроби, а 2,00 і 2,04 - з третьої спроби. 2,06 м Ярослава стрибати відмовилася.

Виграла росіянка Марія Ласіцкене (2,04), яка виступала під нейтральним прапором. Вона, на відміну від Магучіх, брала всі висоти з першої спроби. Бронза дісталася Вашті Каннінгем з США (2,00).

Зазначимо, що в фіналі ще одна українка Юлія Левченко зайняла четверте місце. Левченко взяла висоту 2,00 м з третьої спроби і лише через це програла бронзу Каннінгем. Всі попередні висоту Левченко брала з першої спроби.

Медаль Магучіх стала першою для України на нинішньому чемпіонаті світу з легкої атлетики.