Мотор набрав перше очко в гандбольній Лізі чемпіонів

iSport.ua,  19 жовтня 2019, 20:15
0
127
Мотор здобув нічию в Португалії

Запорізький Мотор перервав серію поразок у Лізі чемпіонів і здобув першу нічию у виїзному матчі з португальським Порту - 35:35.

Протягом майже всього поєдинку Мотор наздоганяв суперника, але на перерву команди пішли за однакової кількості голів - 15:15.

У другому таймі були моменти, коли запорізький клуб навіть виходив уперед, але ближче до кінця матчу Порту заробив для себе перевагу. За хвилину до фінальної сирени гості програвали два м'ячі. Після тайм-ауту запорожців Пуховський відквитав один гол, а потім Сорока встиг і вирвати нічию для своєї команди.

Мотор продовжує залишатися без перемог в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів і займає останнє місце в групі.

У наступному матчі 3 листопада Мотор зіграє вдома проти німецького Кіля.