Хемілтон здобув перемогу в Мексиці, наблизившись до чемпіонства

0
98
Льюїс Хемілтон

Мерседес вкотре тактично переграв Феррарі.

Британський пілот Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Мексики, вигравши 10-у гонку в сезоні і 83-ю в кар'єрі. Втім, оскільки Боттас фінішував у топ-3, Хемілтон поки не став чемпіоном.

Кваліфікацію напередодні виграв Макс Ферстаппен, але через порушення правил жовтих прапорів він стартував лише четвертим. Однак на старті проблем тільки додалося - у Макса стався мініконтакт із Хемілтоном, а потім Боттас проколов йому колесо, тому Ферстаппену довелося їхати в бокси і підніматися далі з останньої позиції.

Боротьба за лідерство видалася більш тактичною. Хемілтон і Феттель їхали з одним піт-стопом - Льюїс поїхав першим і спершу скаржився на ранній піт-стоп, але коли на 38 колі Феттель заїхав у бокси за шинами хард і виїхав позаду Хемілтона, британець, імовірно, заспокоївся.

Проблеми сталися у Леклера, який лідирував, але був змушений їхати в бокси вдруге. Там виникли труднощі з колесом, і Шарль затримався в боксах на 4 зайві секунди, повернувшись на трасу позаду пари лідерів і Боттаса.

До кінця гонки четвірка лідерів йшла майже один за одним. Хемілтон випереджав Феттеля на 2,5 секунди, але в нього були зношені шини, на Себа насідав Боттас, якого у свою чергу наздоганяв Леклер. Щільна боротьба лідерів у підсумку обійшлася навіть без атак.

Феррарі, стартуючи двома машинами з першого стартового ряду, знову не виграла. Зате виграв Хемілтон, який збільшив відрив від Боттаса і до 6-го титулу йому не вистачає всього 4 пункти, які, ймовірно, Льюїс візьме у США.

Топ-10: Хемілтон, Феттель, Боттас, Леклер, Альбон, Ферстаппен, Перес, Ріккардо, Квят, Гаслі.