Україна U-21 в неприборкуваному матчі поступилася Данії

iSport.ua,  15 листопада 2019, 20:48
0
360

Підопічні Руслана Ротаня знаходилися в кроці від камбеку.

Збірна України U-21 програла Данії в поєдинку кваліфікації на молодіжний чемпіонат Європи-2021. Підопічні Руслана Ротаня у Львові поступилися Данії (2:3).

Рахунок на 5-ій хвилині відкрив Андреас Ольсен - форвард гостей - забив м'яч у ворота після помилки захисника Шахтаря Валерія Бондаря. У середині першого тайму Ольсен оформив дубль. Ще один гол данці забили після перерви.

Через пару хвилин українцям вдалося відквитати один м'яч на 63-ій хвилині. На цьому наша збірна не зупинилася, і вже через 10 хвилин Георгій Цітаішвілі забив другий гол. Однак усі подальші атаки підопічних Ротаня до взяття воріт не привели.

Таким чином, після чотирьох турів Україна U-21 набрала всього три очки. У свою чергу, данці очолюють відбіркову групу, набравши 12 балів.

Україна U-21 - Данія U-21 2:3

Голи: Русин, 63, Цітаішвілі, 73 - Сков Ольсен, 5, 24, Білик, 59 (аг).

Україна: Білик - Конопля (Супряга, 79), Попов, Бондар, Корнієнко - Шапаренко (Булеца, 75), Алібеков (Чех, 46), Стецьків (Топалов, 66) - Ледньов (Цітаішвілі, 65), Русин, Вантух.

Данія: Крістенсен - Аньємбе (Г'юльманд, 83), Нельссон, М. Соренсен, Поульсен - Лаурсен, Нартей (Дж. Соренсен, 75), Андерсен - Сков Ольсен (Р. Расмуссен, 82), Ларсен, Дамсгаарда (Дреєр, 70).

Попередження: Шапаренко, Корнієнко, Русин - Нартей, Поульсен.

Вилучення: М. Соренсен, 72 (груба гра).

На 73-ій Шапаренко (Україна) не реалізував пенальті.